Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech and Slovakian fanclub of TVXQ
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 (Photo)JYJ Three voices Season 2

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

(Photo)JYJ Three voices Season 2 Empty
PříspěvekPředmět: (Photo)JYJ Three voices Season 2   (Photo)JYJ Three voices Season 2 Icon_minitime07.04.11 11:21





Source: 3hreevoices.com
Cap credit: mcl0521
Shared by: DBSKnights
Zdielané z :cyon.forumczech.com
Návrat nahoru Goto down
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

(Photo)JYJ Three voices Season 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Photo)JYJ Three voices Season 2   (Photo)JYJ Three voices Season 2 Icon_minitime07.04.11 11:30




Source: 3hreevoices.com
Cap credit: mcl0521
Shared by: DBSKnights
Zdielané z : cyon.forumczech.com
Návrat nahoru Goto down
Verča Veselá

Verča Veselá


Female Pocet prispevkov : 1450
Age : 27
Lokace : Ústecký kraj
Registration date : 21. 01. 09

(Photo)JYJ Three voices Season 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Photo)JYJ Three voices Season 2   (Photo)JYJ Three voices Season 2 Icon_minitime07.04.11 13:11

Oni opravdu chtějí,aby ti fanoušci zemřeli na vykrvácení,že? ? ? xD .. Zdá se mi to,anebo se JunSu od debutu strašně změnil - jasně každý se změnil,ale on mi připadá že nejvíc, už to není neviňoučký andílek, po shlédnutí a poslechnutí "Intoxication" (či jak se to píše, sakra! anglický slova jsou hrozný! xD) jsem si na něj udělala víceméně trochu jiný obrázek, už je to pěkněj ďáblík. ^^ .. no YooChun, co k němu dodat? Je to prostě veselý muž a na fotkách mu to strašně sluší,hlavně když se usměje a ukáže kouzlo,ktrýmu jsem u něj propadla ^^ ... O JaeJoongovi mluvit nemusím,ne? On je totiž moje závislot xD...
Verdikt? Moc se jim to povedlo a strašně jim to sluší! ^^

PS: Taky vám připadá že na těch fotkách kde jsou společně v tý posteli vypadají jako "Teplý bratři"??? .. au! ne! prosím! neházejte na mě ty kameny! .. xDDD
Návrat nahoru Goto down
http://www.svet-jedne-cassie.blog.cz/
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

(Photo)JYJ Three voices Season 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Photo)JYJ Three voices Season 2   (Photo)JYJ Three voices Season 2 Icon_minitime07.04.11 13:54

od toho mvčka si myslím,že všetci zmenili názor na Junsua,tak ale raz musel vyrásťTT,každý rastiemie a stárnemeTT
tak a teraz k tým posteľovým scénam mne sa veľmi páčia XDje to úplne cuuute,a aj som si myslela,že teba hneď napadnú homosexuályXDXDmne iba takto pripadaú ako roztomilí súrodenci,ktorí zdielajú jednu postel:)
a čo sa mňa týka,najviac sa mi páčia tie foto s tými teniskami,lol,nemôžem si pomôcť ale ja som závislá na látkových keckách XDXDa ďalšie foto čo sa mi páči je tá kde sú v piesku ich mená,keď to Yoochun poslal na twitter bola som s toho úplne mrtva XDaj keď stále ma zaujíma,že prečo tam ma Jae ten kanji znak pre naka ,aisss,skoda že mu nevidím do hlavy TT kkkk a ďalšia čo sa mi páčí,je ten obrázok kde píšu do piesku tie znaky
Návrat nahoru Goto down
Verča Veselá

Verča Veselá


Female Pocet prispevkov : 1450
Age : 27
Lokace : Ústecký kraj
Registration date : 21. 01. 09

(Photo)JYJ Three voices Season 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Photo)JYJ Three voices Season 2   (Photo)JYJ Three voices Season 2 Icon_minitime07.04.11 15:15

Já vím,já jsem strašně úchyl! xD .. ale ano vypadají jako bratři co spolu sdílejí postel, vždyť já jsem se ségrou měla postel tři roky, tak vím jaký to je >< .. fakt se moc omlouvám, všem,kteří na mě házeli ty kameny,ale opravdu to bolelo :D ale stejně byla jsem napadena virusem od JaeJoonga, talže se mi strašně líbila ta fotka,jak je sám v posteli a tak nevinně se kouká ^^ .. já vím,zase se rozplývám xD
Návrat nahoru Goto down
http://www.svet-jedne-cassie.blog.cz/
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

(Photo)JYJ Three voices Season 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Photo)JYJ Three voices Season 2   (Photo)JYJ Three voices Season 2 Icon_minitime07.04.11 17:00

lol zatial žiadne kamene na teba nehádžem XDa ani žiadne nemám pri sebe XD
Návrat nahoru Goto down
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

(Photo)JYJ Three voices Season 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Photo)JYJ Three voices Season 2   (Photo)JYJ Three voices Season 2 Icon_minitime07.04.11 17:00

Návrat nahoru Goto down
Verča Veselá

Verča Veselá


Female Pocet prispevkov : 1450
Age : 27
Lokace : Ústecký kraj
Registration date : 21. 01. 09

(Photo)JYJ Three voices Season 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Photo)JYJ Three voices Season 2   (Photo)JYJ Three voices Season 2 Icon_minitime07.04.11 17:21

*,* ... (stačí to jako komentář??? xD)
Návrat nahoru Goto down
http://www.svet-jedne-cassie.blog.cz/
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

(Photo)JYJ Three voices Season 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Photo)JYJ Three voices Season 2   (Photo)JYJ Three voices Season 2 Icon_minitime07.04.11 18:39

trocha krátky XDale vystihuje všetko XD
Návrat nahoru Goto down
Hanahanoiday
Moderátor
Hanahanoiday


Female Pocet prispevkov : 476
Age : 31
Lokace : Ustecký kraj
Registration date : 28. 01. 08

(Photo)JYJ Three voices Season 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Photo)JYJ Three voices Season 2   (Photo)JYJ Three voices Season 2 Icon_minitime09.04.11 23:19

Holka zachranila jsi muj zivot a muj cas XD, tolik fotek...asi bych se zblaznila XD hehe. Thanx for uploading. Jsou hrozne kutovy. Roztomily jako obvykle XD. Hned bych si vlezla do ty postele s nima. Ja se chci taky takhle fotit u plaze a vyrysovat si tam do pisku moje jmeno....huhuh ja chci taky k mori! XD
Junsu mi porad prijde to nevinoucky trdlo co se necha provokovat od Mickyho. XD
LMAO jsem mrtva! Videli jste uz tohle XD?
(Photo)JYJ Three voices Season 2 4323z.th (Photo)JYJ Three voices Season 2 21680918552559740511020.th
Návrat nahoru Goto down
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

(Photo)JYJ Three voices Season 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Photo)JYJ Three voices Season 2   (Photo)JYJ Three voices Season 2 Icon_minitime10.04.11 0:11

zabralo mi to asi hodinku,ale sme fanklub TVXQ a bola by hanba to tu nemať,ved tie foto sú úplne úžasné XD

ach jo ty fanúšikovia to vždy niako sfotosopuju a potom je mi smutno,ale musím uznať,že je na tie dve fotečky,krásny pohľad :)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





(Photo)JYJ Three voices Season 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: (Photo)JYJ Three voices Season 2   (Photo)JYJ Three voices Season 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
(Photo)JYJ Three voices Season 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» (Photo 25.6.2011) TVXQ Special Photo Essay in LA
» (Photo 17.6.2011) TVXQ 2nd Story book " The Way U Are "

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cyon :: TVXQ :: Muzeum :: JYJ from TVXQ-
Přejdi na: