Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech and Slovakian fanclub of TVXQ
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Empty
PříspěvekPředmět: Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners   Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Icon_minitime28.03.11 10:39

Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners

Forum je na to aby sa komunikovalo a pridávali príspevky,preto sme sa rozhodli,že každý člen by mal aspoň napísať 10 príspevkov do roka ,ak tak nespraví bude automaticky zmazaný:(Ale na druhej strane si myslím,že 10 príspevkov nie je až tak veľa.:)Tí,ktorí sú v skupine Cyoner majú menšiu výhodu oproti bežným užívateľom,stačí poslať 5 príspevkov ročne:)
Pozor,za príspevky sa nebudú považovať spamy!!!A za príspevok sa taktiež nepovažuje iba smajlík,či iba jedno slovo!!!
Každého pol roka budeme mazať starých členov bez jediného príspevku!

Dotazy a otázky,či kritiku môžu bežní členovia a Cyoners zasielať do tohto príspevku!Budem sa vám snažiť vyhovieť! :)
Návrat nahoru Goto down
Hotaru
Admin
Hotaru


Female Pocet prispevkov : 499
Age : 38
Lokace : Praha
Registration date : 08. 08. 09

Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners   Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Icon_minitime29.03.11 21:15

Pokud příspěvek některé z uživatelů obsahují sprosté, nevhodné a diskriminační výrazy...automaticky je mazán!!!!
Návrat nahoru Goto down
Lalala☆mola

Lalala☆mola


Female Pocet prispevkov : 269
Age : 30
Lokace : Planet HuLwehShiMan
Registration date : 13. 06. 08

Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners   Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Icon_minitime29.03.11 22:48

Tohle postraší, ale zrovna dvakrát nepomůže..
Návrat nahoru Goto down
http://sapphire-cyon.one-forum.net/
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners   Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Icon_minitime29.03.11 23:08

Kyas nepomoze to velmi ale aspon trocha hej(bola som moc makka,ale to sa musi skoncitXDXD),a sapphire forum je na tom teraz dobre,tak ak mas niake tipy a triky podel saXD


Naposledy upravil Konichiwka dne 01.04.11 23:16, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lalala☆mola

Lalala☆mola


Female Pocet prispevkov : 269
Age : 30
Lokace : Planet HuLwehShiMan
Registration date : 13. 06. 08

Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners   Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Icon_minitime30.03.11 7:19

Toš nemám :D ono se to tam už i docela samo hezky hýbe i beze mě :D takže jsem celkem spokojená :P
Návrat nahoru Goto down
http://sapphire-cyon.one-forum.net/
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners   Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Icon_minitime30.03.11 19:01

yop to som si vsimla,dufam ze aj tu tak opat bude:)
Návrat nahoru Goto down
Antigona




Pocet prispevkov : 1
Age : 29
Registration date : 22. 02. 11

Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners   Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Icon_minitime01.04.11 16:04

no ja proti tomu nemam nic ale pro me je docela teske napsat neco a protoze neziji v ceski republice a jezik jsem uz trosku zapomela mislim ze je problem v tom ze me je strah napsat neco protoze se jini tomu muzou smat nebot nepisi ceski pravidelene nebo se taki muze stat ze klidne neco napisi v makedonstine nebo slovinstine a vubec si toho neuvedomim a potom to ride divne protoze me nebudete rozumet a taki to bude vipadat jako ze se hlubim ze umim nejaki jini jezi i m sorry (to se mi uz stalo a bilo mi strasne trapne blbe... no coment)
Návrat nahoru Goto down
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners   Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Icon_minitime01.04.11 22:44

Ahojky,v prvom rade ak by sa ti tu niekto smial,čo aj pochybujem,lebo je tu mnoho múdrych a chápavých ľudí,tak ho nakopem do zadku,na tomto fore je zakázané niekoho urážať ,či ponižovať,takže by bol automaticky vymazaný :)
dalej,dokážem pochopiť ak by si nechcela písať česky,potom môžeš písať aj anglicky,aj ked to pravidlá fora zakazujú,v tvojom prípade môžeme urobiť výnimku a zakaždým ked niečo napíšeš anglicky,to bud ja alebo niekto kto bude vedieť automaticky preloží,no a keby si sa pozapomenula a začala písať v makedonstine alebo slovinstine,tak by sme ťa na to upozornili,(bez niakych pripomienok,či upodozrievania,že sa machruješ) a poprosili ta to preložiť aby sme aj my rozumeli ,čo si chcela povedať :)
za dalšie to že vieš iný jazyk ako my je podla mna veľké plus a výhoda a veľmi sa mi to páči,takže sa za to nehanbi !!!!
a ešte jedna vec tvojej češtine som rozumela,a to ani nie som češka takže môžeš písať aj po česky,a keby bol daky problém tak sa ozvi:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners   Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dôležité!Povinnosti členov fora a cyoners
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cyon :: Centrum :: Centrum Administrace-
Přejdi na: