Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech and Slovakian fanclub of TVXQ
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prohlášení

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Hotaru
Admin
Hotaru


Female Pocet prispevkov : 499
Age : 38
Lokace : Praha
Registration date : 08. 08. 09

Prohlášení Empty
PříspěvekPředmět: Prohlášení   Prohlášení Icon_minitime09.05.10 16:20

Prohlášení Lotte-dbsk-lei001

Zdravím Vás všechny na Cyonu.

Od 15.5.2010 se stávám oficiálním administrátorem našeho krásného fóra. Doufám, že nezklamu Hanie ani Vás ostatní uživatele.

Tak jako vy, je mi líto, že Hanie se vzdává administrátorství, ale nebojte se...bude mě hlídat a sledovat dění na Cyonu.

Určitě jste si všimli mnoha změn, které jsme s Hanie udělaly na Cyonu. Bylo nutné, aby se pár věcí upravilo a fórum se pročistilo. Byl to můj návrh a koncept jsem navrhla já s tím, že Hanie jej se mnou probírala (tolik probdělých večerů) tak, aby byl výsledek, co nejlepší.

Teď něco v bodech:

1. Koncept nového fóra je vytvořen tak, aby jste se snáze v něm vyznali a našli přesně tu informaci, kterou potřebujete. Protože nejvíce preferujeme korejskou a japonskou kulturu byly pro ně vytvořeny samostatné sekce. Tudíž jestli hledáte právě něco hudebního nebo filmového máte pro tohle přímo vytvořené sekce, které jsou ještě navíc odděleny každou ze dvou zemí. V příslušných sekcích pak naleznete příslušného umělce, skupinu, film apod.

ČTĚTE POZORNĚ!!!
K bodu jedna: Prozatím (ve zkušební lhůtě) žádný z uživatelů nebude moci vytvářet sám o sobě profil některého ze zpěváků/skupin v korejské nebo japonské sekci. Důvodem je, aby právě v nově zrekonstruovaném fóru nešířily nesprávné příspěvky. Cílem je, aby momentálně byly v těchto sekcích uvedeny profily, které administrátor vytvořil a ručí za jejich obsah. Skutečně ověřené informace a přehlednost. Mnoho z vás totiž vytvořilo profil bez toho, že by si ověřila informace a dále je aktualizovala. Použili jste fotografie extrémně velké což způsobilo všem ostatním uživatelům problém s načítáním. Přeji si, aby když navštívíte profil některého umělce jste z toho měli co nejlepší zážitek. Pěkné fotky, přehledné informace a vše v češtině tak aby každý věděl o kom se mluví :-). Proto prosím dodržujte toto pravidlo. Pokud bude někdo z vás chtít založit sám o sobě profil některého z umělců ať už v korejské nebo japonské sekci hudba či film...vytvořte návrh profilu a pošlete mi jej na e-mail Hotaru1@seznam.cz. Poté co bude zkontrolován a zaručím se za jeho kvalitu i zpracování pak bude vložen na Cyon. Nebojte se však diskutovat na téma, které Vás zajímá a napište i své názory na vytvořené profily, klipy, snímky, recenze a fotky. Jak jsem již řekla, jedná se o zkušební dobu.

2. TVQX mají samostatnou vytyčenou sekci. Ta se nezměnila a celou ji zpracovala Hanie. Zároveň si ex-admin a nynější admin. vyhrazují, aby jste do této sekce nedávaly žádné drby nebo informace, které nejsou opravdu ověřené a aktuální. Např. Jaejoong je gay, protože líbal zpěváka z SS501. Pokud opravdu nebude článek, kde se o tom píše a je fotka plus vysvětlení nebo nastínění situace....bude takový příspěvek považován za drb tudíž vymazán.
Snažte se to prosím respektovat. Pokud tak nebude učiněno, bude jedna z nás (pravděpodobně já po poradě s Hanie) nuceny článek vymazat a pokud by daný uživatel stále pokračoval...následuje vyloučení z komunity.

3. Staré příspěvky, které nebyly nijak aktualizované nebo již nebyly aktuální (např. zaniklá skupina) jsme odstranily...jen proto aby vznikl prostor pro nové příspěvky.

4. Novinkou, kterou se v brzké době pokusím zavést, budou české překlady přímo v MV. Zatím jsme ve fázi příprav. Pokud by však měl tento projekt úspěch, budu se snažit o co největší počet přeložených textů v mv klipech a živých vystoupení. V budoucnu (za hodně dlouhou budoucností) by mohly pak následovat i show a dorama. Pokud jsou překladatelé, kteří by již teď měli o tento projekt zájem, napište mi.

5. I nadále platí stará pravidla o vulgárních slovech, spamování, nevhodných obrázcích apod. Naprosto je vyloučeno, aby na Cyonu probíhaly nějaké antifanynkovské názory. Takové jednání bude tvrdě trestáno.

6. Pokud bude s něčím nespokojeni, zklamáni a nebo sami máte nějaké návrhy pro Cyon napište mi. Ráda si přečtu Vaše názory a postřehy i případnou kritiku.

Doufám, že se mnou budete spokojeni. Ať žije CYON!

Vaše Hotaru


Naposledy upravil Hotaru dne 10.05.10 19:59, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Verča Veselá

Verča Veselá


Female Pocet prispevkov : 1450
Age : 27
Lokace : Ústecký kraj
Registration date : 21. 01. 09

Prohlášení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prohlášení   Prohlášení Icon_minitime09.05.10 17:03

Mě přijde nový vzhled (tím myslím jak desing tak i technickou stránku fóra) za naprosto vyhovující. Určitě mi je stejně líto jako ostatní,že YeonHee opustila místo admina,ale i přesto si myslím,že fóru prospěje 'menší' změna ^^
Návrat nahoru Goto down
http://www.svet-jedne-cassie.blog.cz/
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

Prohlášení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prohlášení   Prohlášení Icon_minitime09.05.10 23:00

zmena je fajn,ja som zatial z Hotaru spokojnaXDale Hanie by mala ostat normalne adminkou spolu s Hotaru:)a som rada ze konecne tu bude poriadok:)a dizajn sa mi fakt velmi paci,ak by boli dake pripomienky z mojej strany,taaaak sa ozvemXDXDplus este stale si mi nepovedala,ze ci ti vadi moj podpis,lebo ak ano ,mazem ho:)
Návrat nahoru Goto down
Hanahanoiday
Moderátor
Hanahanoiday


Female Pocet prispevkov : 476
Age : 31
Lokace : Ustecký kraj
Registration date : 28. 01. 08

Prohlášení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prohlášení   Prohlášení Icon_minitime11.05.10 18:12

Dobra zmena devcata,moc se mi novy vzhled libi,je to ted mnohem vic prehlednejsi nez predtim.Budu se snazit pravidla splnovat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prohlášení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prohlášení   Prohlášení Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prohlášení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cyon :: Centrum :: Centrum Administrace-
Přejdi na: