Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech and Slovakian fanclub of TVXQ
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 JaeHo/YunJae

Goto down 
+13
___JU___
Dexterka
vmagdicka
milena
bublinkaaaa
P-cess
misuge
Verča Veselá
Koaro
BlackWind
MicinaCicusha
YeonHee
Nagisa
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
MikihishaMA

MikihishaMA


Pocet prispevkov : 2
Age : 31
Registration date : 09. 03. 09

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime09.03.09 22:26

Kdo se nerad holí,není gay JaeHo/YunJae - Stránka 3 752211
Když s nim pak někdo spí,musí čuchat ten smrad z jeho chlupatýho podpaží,to pak člověk neví jestli spí s gorilou nebo chlapem XD
Možná je to mužný,ale způsobuje to udušení neidentifikovatelným chemickým smradem JaeHo/YunJae - Stránka 3 641219
:62:
Návrat nahoru Goto down
vmagdicka
Cyoner
vmagdicka


Female Pocet prispevkov : 858
Age : 29
Lokace : Kéž by Asie T_T
Registration date : 11. 07. 08

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime09.03.09 22:34

Další důvod poslat Yunhovi žiletky JaeHo/YunJae - Stránka 3 70220 aby se nám Jae neudusil :62::62: :62: :62: :62: :62: :62: :62: :62: :62: :62:
Návrat nahoru Goto down
milena




Female Pocet prispevkov : 581
Age : 42
Lokace : okolo HK
Registration date : 26. 12. 08

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime09.03.09 23:33

co takhle poslat žiletky Jaemu aby si yunha oholil sám? :dddddaaaaaaaa:
Návrat nahoru Goto down
vmagdicka
Cyoner
vmagdicka


Female Pocet prispevkov : 858
Age : 29
Lokace : Kéž by Asie T_T
Registration date : 11. 07. 08

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime09.03.09 23:42

Hmm... taky dobry nápad :D Yunhovi by to od Jaeho nevadilo JaeHo/YunJae - Stránka 3 274806
Návrat nahoru Goto down
Verča Veselá

Verča Veselá


Female Pocet prispevkov : 1450
Age : 27
Lokace : Ústecký kraj
Registration date : 21. 01. 09

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime10.03.09 13:43

Holky vy jste úchylný!!! xD...prej:
,YunHovi by to od Jaeho nevadilo'
Víš co lidi můžou před tím představit???!! Natož takový úchyláci jako jsou tady!!! :62: :62: :62: :62: :62:
Návrat nahoru Goto down
http://www.svet-jedne-cassie.blog.cz/
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime10.03.09 18:42

:62: :62: :62: JaeHo/YunJae - Stránka 3 781225 JaeHo/YunJae - Stránka 3 512615
Návrat nahoru Goto down
P-cess

P-cess


Female Pocet prispevkov : 1482
Age : 30
Lokace : HK
Registration date : 30. 03. 08

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime10.03.09 19:37

teď nás poučil největší úchylák co tu je :62: :62: :62:
Návrat nahoru Goto down
milena




Female Pocet prispevkov : 581
Age : 42
Lokace : okolo HK
Registration date : 26. 12. 08

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime13.03.09 20:06

yunjae forever
krásný propletení koukejte od 4 min. a pak yoochun JaeHo/YunJae - Stránka 3 87739
můj velice oblíbeny xman JaeHo/YunJae - Stránka 3 828415
https://www.youtube.com/watch?v=Gto7tfg8pV0
Návrat nahoru Goto down
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime13.03.09 21:52

boze to je uzasny cely je to hrozne vtipny a jak prisla 4 minuta tak som prestala dychat JaeHo/YunJae - Stránka 3 856941 JaeHo/YunJae - Stránka 3 750481 JaeHo/YunJae - Stránka 3 87739
Návrat nahoru Goto down
Koaro

Koaro


Female Pocet prispevkov : 192
Age : 28
Lokace : Nemšic<3
Registration date : 08. 06. 08

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime21.07.10 23:51

táák musím něco napsat když je to můj nej pár ne? smích jinak k Yunhovi a holení si myslím že Yunho chce být chlap a Jae je jeho éhm..manžel(ka) tak ten se přece musí holit ne? wink jinak zpět k tématu trochu se rozepíšu a upozorňuju že mi paměť jaksi neslouží a tak si některý věci nepamatuju kde jsem četla a jestli to byla vůbec pravda smích děkuji - YunJae jsou prostě dokonalí pár no nesluší jim to spolu? oba jsou ztělesnění krásy oba jsou dokonalí roll Jae je takový anděl nevinný krásný ...andělsky krásný Yunho je takový vznešený aristokrat a přitom stejně nádherný jako Jaejoong .... jejich "vztah" nevím jak to nazvat přátelství nebo láska? jako správný YunJae fanoušek věřím že láska ale když se nad tím zamyslím spíš přátelství... takže asi takhle mají mezi sebou silné přátelství ale určitě je tam i ta špetka lásky myslím té opravdové lásky i když jsou převážně přátelé žádný asijský pár nevypadá tak reálně jako YunJae smile prostě věřím že se mezi nim,i něco stalo něco víc... někde jsem četla (nevím jestli tady na cyonu nejsem teď moc aktivní v čtení článků) že když byli mladší tak spolu utekli že se stanou zpěváci Yunho chtěl utéct Jae prvně nechtěl ale kvůli svému "kamarádovi" s ním utekl(lidi opravte mě jestli o tomhle něco víte je to fakt dááávno co jsem to našla) pak jsem našla v angličtině napsanou příhodu v Japonsku od nějakého fanouška a taky se to DOOPRAVDY stalo - Yunho a Jae jsou venku procházejí se a najednou zastaví Jaeho jeho japonský fanoušek s kytici růží a že Jaeho miluje a ať si od něj vezme ty květiny Jae se smál a něco říkal v korejštině Yunho řekl něco jako ať je nechá být nebo ať příjde později fanoušek Yunhovi ale řekl "Jae je můj a neodejdu dokud ode mě nepříjme ty růže " Jae pořád něco nesmyslně říkal a smál se Yunho ho chytl za zápěstí a odtáhl pryč - takhle jsem to četla možná pár detailů ubrala možná pár přidala ale bylo u toho napsaný že se to skutečně stalo...věřím tomu víme že je Yunho docela žárlivý :D na další příhody si nevzpomínám jinak mám v zásobě pár videí YunJae kde jsou někdy dost zvláštní hlášky který jsem ještě neslyšela třeba jak Jae říkal co ho na Yunhovi štve nebo tak nějak "štve mě na něm že mě nebere jako chlapa" a začal se hrozně smát Yunho trochu nervozní a jen se lehce usmíval roll v tu chvíli jsem si řekla že je mezi nimi opravdu silné pouto které jen tak něco nezlomí samozřejmě čím jsou starší tím míň (podle mě) by si na veřejnosti měli projevovat sympatie protože je to asi společensky neslušné nebo se to na jejich věk moc nehodí ale jak říkám ti dva k sobě patří je to příběh velké lásky ale...se šťastným koncem? pro mě jsou to prostě milenci roll sice jsem na začátku psala že jsou kamarádi ale ta láska tam je trochu ale je z pohledu YunJae fanynky jsou pro mě prostě milenci smích a za tím si stojím cool a taky musím napsat že oni byli mou inspirací když jsem psala pár povídek o lásce oni jsou ukázka dokonalého páru neustále mě inspirují....já vím už se opakujuxDDD tak doufám že jsem tu nic moc nepopletla jako normálně a že si to snad někdo trpělivý přečte a bude mít pro úchyláka co by nejradši viděl všechny asian skupiny jako gaye pochopení tongue smích
Návrat nahoru Goto down
Verča Veselá

Verča Veselá


Female Pocet prispevkov : 1450
Age : 27
Lokace : Ústecký kraj
Registration date : 21. 01. 09

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime22.07.10 1:19

Koaro, ty si metlo fakt xD .. takhle dlouhej článek o YunJae jsem snad ani nečetla xD .. Jako ty příhody nevm kde bereš,ale jsou bomba xD, je po půlnoci,rodiče chrápou vedle mě a já se řehtám jak poleno xD .. ne,ale to nešlo se smát. xD .. fakt super xD ..
Takže .. ehm.. s tím jaonským fanouškem jsem to taky někde slyšela, ale už nevím kde.. myslím že na sharring yochun,ale já jsem projela tolik blogů o YunJae že ani nevím kde všechno hledat xD ..
To že spolu utekli? To ani nevím xD .. bože co? xD .. buď ten co napsal si uí dobře vymýšlet a nebo jestli se to stalo se to dobře utajilo a nějakej YunJae maniak to vyštoural (nebo to práskli našvané sestřičk že se jim bratr nevěnuje xD)
"Štve mě že mě nebere jako chlapa" - výtlem XD .. fakt jako to bylo na mě moc. Zaprvý jsem YunJae .. no .. fanoušek ne,ale nějakej .. extrém realista xD (prostě po fanouškovi je maniaka a po něm realista kterej to vidí na každém kroku xD) a hned jsem si myslela jako že spolu něco měli a .. ah! To nechci popsat,nechci mít problémy xD .. a pak jako 'no fajn, JJ vypadá jak holka,takhle to mysleli - nemysli zas na blbosti!!'
No s těma YunJae představa na povídky,to u mě taky nebere konce,ale u mě je problém ta lenost to sepsat xD..
Fakt díky Koaro, jsem vysmáta na celej večer!!! xD .. děkuji za komentík, zatím nejlepší v YunJae sekci .. podle mě xD
Návrat nahoru Goto down
http://www.svet-jedne-cassie.blog.cz/
Koaro

Koaro


Female Pocet prispevkov : 192
Age : 28
Lokace : Nemšic<3
Registration date : 08. 06. 08

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime22.07.10 11:47

už je to dlouho co jsem to našla smích ale to jak utekli mám pocit že jsem četla někde tady O_o no to je jedno věřím snad všemu co o těch dvou najdu roll a to video je tady https://www.youtube.com/watch?v=N3QsZcN7Hvo (jsem ho sem mohla dát už předtím že? :D ) doufám že scold je něco jako výčitka nebo tak nechtělo se mi to hledat ve slovníku já jsem to přeložila jako štve protože se mi to tam víc hodí jinak angličtina a já moc nejde dohromady dry taky jsem si představovala že když ho nebere Yunho jako chlapa že spolu .... roll bez komentáře smích nemáš zač potřebovala jsem se vypsat protože mě zas chytlo YunJae období a tak musím hledat YunJae obrázky YunJae povídky YunJae videa a psát YunJae komentáře wink
Návrat nahoru Goto down
Hyro

Hyro


Female Pocet prispevkov : 107
Age : 30
Registration date : 19. 07. 09

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime26.08.10 23:30

Miluju Jaeho a strááááášne žárlim mad ale slušíjim to spolu→doufam že nejsou GEJOVÉ→TO BY BYLA RÁNA A BREČELA BYCH JAK SVINE UŽ TED BREČIM JEN ME NECO TAKOVÉHO NAPADNE roll
Návrat nahoru Goto down
Koaro

Koaro


Female Pocet prispevkov : 192
Age : 28
Lokace : Nemšic<3
Registration date : 08. 06. 08

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime27.08.10 1:13

ehh..... asi jsem divná ale fakt by mi nevadilo kdyby byli gayové huh pro mě je horší kdyby byli s holkou ale ono je to tak na stejno....s holkou nebo spolu... je to stejný
Návrat nahoru Goto down
Hyro

Hyro


Female Pocet prispevkov : 107
Age : 30
Registration date : 19. 07. 09

JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime27.08.10 13:16

Radši kdyby byly snáma žejo?! :D xĐ ♥
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





JaeHo/YunJae - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: JaeHo/YunJae   JaeHo/YunJae - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
JaeHo/YunJae
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Yunjae komiks (Bubblegum Pops by Jadexscandal)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cyon :: TVXQ :: Muzeum :: TVXQ páry-
Přejdi na: