Cyon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Czech and Slovakian fanclub of TVXQ
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Hanahanoiday
Moderátor
Hanahanoiday


Female Pocet prispevkov : 476
Age : 31
Lokace : Ustecký kraj
Registration date : 28. 01. 08

[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Empty
PříspěvekPředmět: [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage    [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Icon_minitime11.03.11 23:53

Tak jsme se konecne dockali pridavku k albu. Tady je par titulnich obrazku.
[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   3hn6
[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Xqgfx1.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Slb3.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   R7t8.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Pn3kr.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   A838c21f4e21e637f624e49.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   D4b897eff6321042fdfa3c9.th
Návrat nahoru Goto down
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage    [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Icon_minitime12.03.11 15:30

sú tam krásny obaja a Yunho má konečne o dačo lepší účes:)
Návrat nahoru Goto down
MicinaCicusha
Cyoner
MicinaCicusha


Female Pocet prispevkov : 2962
Age : 31
Registration date : 28. 02. 08

[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage    [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Icon_minitime12.03.11 18:10

ale vizeraju hrozne deprimovane
Návrat nahoru Goto down
Hanahanoiday
Moderátor
Hanahanoiday


Female Pocet prispevkov : 476
Age : 31
Lokace : Ustecký kraj
Registration date : 28. 01. 08

[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage    [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Icon_minitime20.03.11 0:16

Další velká várka obrazku...schvalne jestli vubec dojdu do konce, ptz je toho fakt dost XD
[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   64cde942bc75475cc83d6d2.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   5373934eda30d84c8718bf0z.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   B01k.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   B04vs.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   B07.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   B10oj.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   B11t.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   B09f.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   B08k.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Bb53475c0d50509a3ac763e.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   B12x.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Bf84f155fdf9ed44738b653n.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   E907934c0896971042a9ad3.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   F13bf1462f80a2575baf53e.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   F13bf1462f80a2575baf53e.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   B06av.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   B02ym.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   B03i.th

Druha cast
[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanabip.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanabi2.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanabi3.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanamin1.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanamin2.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanamin3.th
[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanamin4.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanamin5.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanamin6.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanamin7.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanamin8.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanamin9.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanamin10.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanamin12.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanatvxq1.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanatvxq2.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanatvxq3.th [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Hanatvxq4.th

Hotovo! Pani uz chapu proc jsou zapsani do Ginesovi knohy rekordu XD
Návrat nahoru Goto down
Verča Veselá

Verča Veselá


Female Pocet prispevkov : 1450
Age : 27
Lokace : Ústecký kraj
Registration date : 21. 01. 09

[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage    [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Icon_minitime28.03.11 19:28

Nevím jak vy,ale mě se ty fotky líbí! ChangMin tam vypadá v jednu chvíli mužně, potom roztomile! ^^ YunHa a jeho kadeřníky bych zabila, rozhodně se mi líbí víc,když to má vyčesaný nahoru (když fotili prskavky tak tam je má nahoru a to mu sluší,že jo? smile ) , ale stejně je to krásnej chlap,tak není co řešit! [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   817732
Moje nejoblíbenější fota? Tři! A na každé jsou spolu - Když se YunHo opírá o ChangMinovo rameno (hned ten poslední), potom kde má ChangMin přehozenou ruku před YunHova ramena (6 od předu, 2 a 4 od zadu), to se mi strašně líbí,jako kdyby to bylo "Nemusíš se o nás už tak moc starat, už jsme dospělí a teď by jsme ti to měli oplatit. Za tebe!" Wa! [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   393418(hned si z toho dělá fanfiction :D) [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   706655 ... a samozřejmně potom ta fotka na posteli [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   913188 (pátá fotka od shora). Tu jsem se začátku nechápala a dokumentálně jsem hledala kam to YunHo tu nohu dává ! [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   142363 původně jsem myslela,že ji má mezi ChangMinovými nohami,ale na druhou stranu,takhle by nefotili, už tak stačilo že leží vedle sebe, YunHo má rozeplou košili a ChangMi vypadá jak po flámu ! [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   80509
Tak jo kluci musím říct [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   7537 snad se dočkáme ještě takových podobných fotek! ^^
Návrat nahoru Goto down
http://www.svet-jedne-cassie.blog.cz/
Hanahanoiday
Moderátor
Hanahanoiday


Female Pocet prispevkov : 476
Age : 31
Lokace : Ustecký kraj
Registration date : 28. 01. 08

[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage    [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Icon_minitime29.03.11 17:15

Holka ty mi davas XD, jsem rada ze se ti libi, uz z toho mam precpany imageshack...tento tyden bych mela dodat novou kolekci a wow tam jsou HOT. Tak co delat, jeste si pamatuju jak Homin couple rekli, ze spolu nevypadaji moc prirozene a jako par spolu moc dobre nevychazeji.XD To vidim...tedka se muzou spolehnout jen na sebe...
Návrat nahoru Goto down
MicinaCicusha
Cyoner
MicinaCicusha


Female Pocet prispevkov : 2962
Age : 31
Registration date : 28. 02. 08

[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage    [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Icon_minitime30.03.11 8:40

no ja akosi nemožem pochopit toto https://2img.net/r/ihimizer/img718/5821/64cde942bc75475cc83d6d2.jpg haha :D:D!!! ale inak Yunho je taký krásny ach asi zomriem z neho teraz hned!! a Max je pravda že v jednu chvilu vizera uplne mužne a potom zrazu hned dalsia fotka ako take babetko :O ale už dospely, určite to už niesu ty mlady chalani pred7 rokmy ked mali cca 17-18 rokov :D ako už vtedy by mohli takto vizerat.. ale vtedy vizerali no čo ja viem :D vtedy sa mi Yunho NIKDY naozaj vobec nepačil :D:D:D! Hero bol uplne jak ženska a nemasl vobec vkus :D! Micky bol ako taky americky chalan v 18tske :D Xiah bol velmi velmi velmi roztomili Max bol decko :D ktore ešte nevedelo.. a nepoznalo par VECI.. :D prostre iny boli všetci.. a za ten čas aj Yunho uplne zmenil svoj vyzor.. začal sa obliekat inak.. nosit ine glasses.. začal byt viac stylovy.. :) a Max začal mužniet :)
Návrat nahoru Goto down
Verča Veselá

Verča Veselá


Female Pocet prispevkov : 1450
Age : 27
Lokace : Ústecký kraj
Registration date : 21. 01. 09

[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage    [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Icon_minitime30.03.11 15:46

Micina to hezky napsala wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.svet-jedne-cassie.blog.cz/
Konichiwka
Admin
Konichiwka


Pocet prispevkov : 2427
Age : 35
Registration date : 04. 11. 08

[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage    [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Icon_minitime30.03.11 19:26

lol Micka ,teraz som si uvedomila,ako mi tu podaktoré tvoje komenty chybaliXDXDXDtoto ma rozosmialo [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   828415
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Empty
PříspěvekPředmět: Re: [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage    [PICS] Why KYHD Ver.C Repackage   Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
[PICS] Why KYHD Ver.C Repackage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [PICS]28.1.2011 JYJ Their Rooms photobook and for NII

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cyon :: TVXQ :: Muzeum :: TVXQ Albumy a Piesne :: Korejské albumy a piesne-
Přejdi na: